Kthehu lart

Stresi nuk qëndron asnjë çast pa i treguar Keisit sa e do!

Stresi nuk qëndron asnjë çast pa i treguar Keisit sa e do! GazetaExpress

Reperi Stresi nuk humb asnjë rast pa i treguar të dashurës së tij sesa e do dhe përkushtohet për të.

Në ditën e festës së “Shën Valentinit” ai ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku ata shfaqen më të dashuruar se kurrë.

“Valentini im” ,-ka shkruar reperi krahas fotos. Ata pritet të lidhen në martesë gjatë këtij viti në një ceremoni private në Santorini./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 11:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera