Kthehu lart

Soni Malaj ka gati suksesin e ri, bashkëpunim me reperin e famshëm latin

Soni Malaj ka gati suksesin e ri, bashkëpunim me reperin e famshëm latin GazetaExpress

Pas "En la Intimidad", që erdhi si bashkëpunim muzikor me artistin e njohur latin Jowell, Soni Malaj ka dhe një sukses tjetër për të ndarë me fansat e saj.

Ajo vjen në një bashkëpunim me këngëtarin më të lakuar të reggëonit Farruko.

Soni është dita ditës duke u bërë pjesë e muzikës latine.

"Sensual inspiration"   do të sillet në një version të ri,  ku Soni do të këndojë në frëngjisht. Tashmë kjo këngë është konfirmuar dhe ka dalë në treg për të gjithë admiruesit. /Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 13:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera