Kthehu lart

Skena të forta....Greta Koçi publikon pamje sensuale si rrallë herë

Skena të forta....Greta Koçi publikon pamje sensuale si rrallë herë GazetaExpress

Këngëtarja Greta Koçi ka befasuar me zhveshjen e saj. 

Rallë herë ndodh që këngëtarja të zhvishet kështu dhe gjithmonë ka treguar mjaft maturi dhe në postimet e saj.

Asnjëherë nuk i ka munguar sharmi edhe veshjet e ekzagjeruar nuk i shkojnë për shtat. Por këtë herë Greta ka ndarë disa momente relaksi ku pozon e veshur me rrobdëshan. 

Me delikatesë ka treguar këmbët dhe gjoksin e saj. Dhe momenti i përmbylljes ishte heqja e peshqirit. /Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 18:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera