Kthehu lart

Sinani flet për festivalet: Fifi dhe MC Kresha mos me qenë fitues, është turpi i krejt neve

Sinani flet për festivalet: Fifi dhe MC Kresha mos me qenë fitues, është turpi i krejt neve GazetaExpress

Sinan Vllasaliu jep mendimin e tij për festivalet shqiptare.

Me nostalgji, këngëtari Sinan Vllasaliu ka treguar në emisionin Sevenbizz për kohën kur ai merrte pjesë në festivale dhe se si ato ndryshojnë me festivalet që organizohen sot.

Ai gjithashtu ka përmendur edhe festivalin më të fundit të Këngës Magjike, si dhe ka komentuar për atë se si kënga e Fifit dhe MC Kresha nuk është shpallur fituese: SEVENBIZZ | Sinan Vllasaliu, ikona e muzikes shqiptare

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 22:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera