Kthehu lart

Sikur ta takonte veten Tayna, do ta kishte puthur apo pështynte?

Sikur ta takonte veten Tayna, do ta kishte puthur apo pështynte? GazetaExpress

Tayna ka treguar edhe një herë se sa e do veten.

Reperja ka ndarë disa vargje të autorit shqiptar Azem Shkreli.

Vargjet e njohura të poemës ‘Njerëzit’ thonë: “Sikur të takoheshim me vetveten sy me sy, do të putheshim apo kishim për tu pështy?

Ndërsa kësaj pyetje Tanya i është përgjigjur duke thënë se do t’i dhuronte vetes puthje, madje atë franceze. /Gazeta Express

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Dhjetor 2018 13:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera