Kthehu lart

Shikoni sa të dashuruar duken Marina dhe Geti!

Shikoni sa të dashuruar duken Marina dhe Geti! GazetaExpress

Janë një çiftet më të dashura të showbizzit dhe diçka vihet re në çdo dalje të tyre.

Këtë herë ka qenë bukuroshja Marina Vjollca, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto në makinë së bashku me bashkëshortin e saj reperin Getoar Selimi. 

Si gjithnjë çifti dukej mjaft i afërt me njëri-tjetrin. Sa i përket anës profesionale nuk dihet se kur do ta shohim sërish Marinën në një program në Klan./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 21:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera