Kthehu lart

Shikojeni shtëpinë luksoze të Adelinës dhe burrit 50 vjeçar, është e mbuluar me ar

Shikojeni shtëpinë luksoze të Adelinës dhe burrit 50 vjeçar, është e mbuluar me ar GazetaExpress

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re.

Ajo herë pas here na ka sjellë imazhe për arredimin e shtëpise, por këtë herë na ka sjellë edhe me shumë. 

Ajo në Instastory na ka treguar arredimin e dhomës së pritjes. Ku bie ne pah menjëherë arredimi super luksoz, por edhe një detaj tjeter. 

Në hollin kryesor duket të jetë një pikturë e saj bashkë me bashkëshortin. Duket se ngjyra që mbizotëron është ajo e arit. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera