Kthehu lart

'Shën Valentini' sensual i Arminës dhe Shkëlzenit!

'Shën Valentini' sensual i Arminës dhe Shkëlzenit! GazetaExpress

Blogerja Armina Mevlani gjithnjë ka treguar pjesë nga lidhja e saj me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin.

Këtë herë ajo ka publikuar në Instatories dhuratën që ka marrë nga partneri i saj, por pa e treguar se çfarë. Gjithashtu Armina ka treguar se sonte do të vishet në mënyrë mjaft sensuale për të kaluar një natë romantike me partnerin e saj./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 11:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera