Kthehu lart

Rudina uron ditën e verës me detajin më të bukur në shtëpinë e saj!

Rudina uron ditën e verës me detajin më të bukur në shtëpinë e saj! GazetaExpress

Moderatorja Rudina Magjistari ka uruar festën e ditës së verës duke na treguar tek detaj mjaft të këndshëm nga shtëpia e saj.

Ajo ka treguar se në ballkon ka disa lule margarita mjaft të bukura, që mesa duket ja bëjnë ditën edhe më të bukur.

“Ju pershendes me margaritat e ballkonit tim! Shendet e diell ne jetet tuaja, sot e pergjithmone!,”-përfundon moderatorja e njohur urimin në rrjete sociale për këtë festë mjaft të dashur për shqiptarët./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 11:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera