Kthehu lart

Rudina Magjistari tregon trëndafilat e "Shën Valentinit"

Rudina Magjistari tregon trëndafilat e "Shën Valentinit" GazetaExpress

Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në rrjete sociale një tufë të bukur trëndafilash që ka marrë me rastin e Shën Valentinit nga partneri i saj Xhavit Bajrami.

Gjithashtu ajo ka treguar edhe trëndafilin e parë rozë që ka marrë vogëlushja e saj Mia. 

Ndonëse me grip moderatorja ka dashur t’a ndajë këtë moment special me ndjekësit në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 13:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera