Kthehu lart

Rikthehet Rike Roçi, zbuloni spektaklin ku do jetë e pranishme

Rikthehet Rike Roçi, zbuloni spektaklin ku do jetë e pranishme GazetaExpress

​Super sexy Rike Roçi do të rikthehet sërish në ekranin shqiptar. 

Ish banoren e Big Brother do ta shohim në vazhdim në spektaklin e kërcimit ‘Dancing with të stars’. 

Sezoni i ri është ideuar me pjesëmarrjen e ish konkurentëve më të spikatur. Dhe Rikja nuk mund të mungonte. 

Vajzën sexy e kemi parë të jetë pjesë e edicionit të 4-të të Dancing. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 17:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera