Kthehu lart

Rezarta Shkurta uron ditën e verës me "lulen" e saj më të shtrenjtë!

Rezarta Shkurta uron ditën e verës me "lulen" e saj më të shtrenjtë! GazetaExpress

Për “Ditën e Verës” këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të bukur të vogëlushes së saj Herës.

Në këtë video Hera shfaqet mes lulesh, ndërkohë që edhe vetë ka vendosur kurora lulesh në kokë.

“Gezuar diten e veres nga lulja ime e shtrenjte,”-shkruan Rezarta Shkurta në rrjete sociale./Gazeta Express/

Credit: @Hera Company
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 14:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera