Kthehu lart

Renee feston si princeshë ditëlindjen e saj

Renee feston si princeshë ditëlindjen e saj GazetaExpress

Vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka festuar tre vjetorin e lindjes se saj

Ajo këtë e ka bërë në një mënyrë tepër mbresëlënëse derisa babai dhe nëna e saj ishin përkujdesur për të gjitha që ajo ta festoi këtë festë në mënyrën më të mirë të mundshme.

M’u për këtë gjë, ata kishin kontraktuar njërën prej firmave më të njohura në Kosovë të dekorimit të ditëlindjeve Grand Dekor.

Me të vërtetë në këto foto, Renee duket e lumtur e bashkë me të edhe mami dhe babi i saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 22:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera