Kthehu lart

Remzie Osmani e kall atmosferën, reagimi i Big Mamës i papritur

Remzie Osmani e kall atmosferën, reagimi i Big Mamës i papritur GazetaExpress

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje, shkruan orainfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot është publikuar një pamje ku shihet Remzia duke përformuar.

Për të parë reagimin e Big Mamës, shikoni videon më poshtë.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 07:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera