Kthehu lart

Premierë: Del "M'ke mungu" nga Nora Istrefi dhe Skerdi

Premierë: Del "M'ke mungu" nga Nora Istrefi dhe Skerdi GazetaExpress

Është publikuar me videoklip bashkëpunimi i Nora Istrefit dhe Skerdit.

Pas shumë paralajmërimeve dhe pritjeve nga fansat, është publikuar më në fund kënga nga Nora Istrefi dhe Skerdi.

Kënga me titullin "M'ke mungu" është një këngë ritmike dhe Skerdi e Nora vijnë në stilet e tyre të këndimit, shkruan Gazeta Express. Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu 

Kënga është produksion i BigBang ndërsa videoja është realizuar nga mAX Production./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Dhjetor 2018 16:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera