Kthehu lart

Postimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta!

Postimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta! GazetaExpress

Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar ironike në postimin e saj për festën e “Shën Valentinit”.

Rezarta ka postuar në “Instastory” disa pjesë nga  fjalimet e kryeministrit Rama ku një nga fjalët që përmendet shpesh është “Ti biem fort, bam, apo të godasim”. 

Mesa duket ky ‘urim’ i këngëtares ka disa nota ironie dhe nuk i drejtohet aspak dashurisë në çift, por “dashurisë” ndaj njerëzve dhe individëve në përgjithësi.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 13:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera