Kthehu lart

Pesë shtëpi dhurohen sot nga Halil Kastrati dhe Capital T

Pesë shtëpi dhurohen sot nga Halil Kastrati dhe Capital T GazetaExpress

Janë dorëzuar pesë çelësa për shtëpi të reja.

Humanisti Halil Katrsati dhe reperi Capital T kanë dhuruar pesë shtëpi të reja.

Sot Halil Kastratit nga shoqata “Jetimat e Ballkanit” bashkë me reperin Capital T kanë vendosur që t’i gëzojnë pesë familje në kushte të vështira me shtëpi të reja.

Lajmin e ka bërë të ditur reperi përmes një postimi që ka bërë në rrjetin social Instagram. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Dhjetor 2018 15:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera