Kthehu lart

Përlot Barbana! "Po eci përpara por..."

Përlot Barbana! "Po eci përpara por..." GazetaExpress

Këngëtarja Barbana Dini ka përlotur mbrëmjen e sotme me një postim në rrjete sociale dedikuar vëllait të saj të ndjerë Ergit.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i animuar i Ergit dhe krahas kësaj saj shkruan: “Po eci perpara por me koken mbrapa...tek TI!,”-përfundon këngëtarja. Ergi Dini ndërroi jetë dy vjet më parë si pasojë e një aksidenti me motor./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 22:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera