Kthehu lart

Për Inisin koha ka ndalur në vend

Për Inisin koha ka ndalur në vend GazetaExpress

Është një nga showgirl-et shqiptare më të dashura, e cila prej vitesh i është dedikuar tashmë regjisurës.

Bëhet fjalë për bukuroshen Inis Gjoni, për të cilën vitet duket se kanë ndalur në vend. Mëngjesin e sotëm ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në rrjete sociale, përmes një foto ku e shohim më në formë se kurrë. 

Gjithnjë me flokët e saj të gjatë kaçurrela dhe me një make-up të thjeshtë, duket se vitet për Inisin kanë ndaluar. Ajo ka dhe një vajzë, Coco Antonel, e cila është një kopje e saj në miniaturë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 11:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera