Kthehu lart

Për Arbanën sot nuk është thjesht “Shën Valentini”!

Për Arbanën sot nuk është thjesht “Shën Valentini”! GazetaExpress

Ndonëse dita e sotme përkon me ditën e të dashuruave për moderatoren Arbana Osmani ka një domethënie më shumë.

E ëma e saj në ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Arbana nuk mund të mos publikonte një foto me të. 

"Gëzuar ditëlindjen shpirti im,"-shkruan Arbana.

Nga kjo foto shohim se nënë e bijë ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe gjithashtu transmetojnë mjaft dashuri./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 10:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera