Kthehu lart

Për Anjeza Shahinin simbol i dashurisë së vërtetë janë...

Për Anjeza Shahinin simbol i dashurisë së vërtetë janë... GazetaExpress

Prej kohësh këngëtarja Anjeza Shahini është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Britani me bashkëshortin e saj.

Gjatë ditës së sotme ajo ka bërë një postim mjaft të ndjerë në Instagram për festën e “Shën Valentinit” .  

Ajo nuk ka publikuar një foto të saj me bashkëshortin, por një foto të prindërve të saj, të cilët për të janë i vetmi model për t’u ndjekur. 

“Modelët e mi për të ndjekur, tingëllon e thënë shumë herë por vijoj të këmbëngulë dashuria është e vetmja gjë që na duhet, asgjë më shumë,”-përfundon Shahini. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 14:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera