Kthehu lart

Paris Hilton ju përshëndet në të brendshme për Shën Valentin

Paris Hilton ju përshëndet në të brendshme për Shën Valentin GazetaExpress

“Gëzuar Dita e Shën Valentinit”!

Kështu ka thënë e veshur në të brendshme të kuqe bukuroshja Paris Hilton derisa ka lansuar këngën e saj të dashurisë “I Need You”, që flet për të dashirin Chris Zylka.

Single i saj me në fund është finalizuar dhe se bukuroshja e vjetër e Hollywood ka nxehur fansat me imazhe seksi.

Paris lansoi këngën pikërisht në ditën e të dashurarve.

Ajo ka thënë se ndihet shumë e dashuruar dhe mu për këtë edhe u fejua me të dashurin momental, Chrisin. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 23:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera