Kthehu lart

Pamje ekskluzive nga videoklipi më i ri nga MC Kresha dhe Rino

Pamje ekskluzive nga videoklipi më i ri nga MC Kresha dhe Rino GazetaExpress

MC Kresha dhe Rino janë bërë bashkë për këngën ‘Habibi’.

Emisioni SevenBizz në T7 ka sjellë pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit më të ri të këngës ‘Habibi’.

Kjo këngë ka bërë bashkë këngëtarin Rino me reperin shumë të dashur McKresha, këngë kjo e cila do të publikohet javën e ardhshme.

Shikoni pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit në videon më poshtë: YouTube

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Nentor 2018 21:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera