Kthehu lart

Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj

Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj GazetaExpress

Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime imagjinatash.

Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

Modelja e Victoria’s Secrets ka treguar se nuk është një vajzë mëngjesi. Krejtësisht e pa trukuar ajo ka zgjuar sërish vëmendje dhe duket në super formë. 

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 21:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera