Kthehu lart

Nuk do e besoni sa kushton një çantë dhe një shall i Marinës!

Nuk do e besoni sa kushton një çantë dhe një shall i Marinës! GazetaExpress

Veshja e personazheve të njohur të ekranit ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ajo çfarë ka rënë në sy këtë herë është shalli dhe çanta e publikuar në foton e fundit të moderatores bukuroshe Marina Vjollca.

Shalli plot ngjyra i firmës Alexander Mc Queen arrin në 210 euro ndërsa çanta e po të njëjtës firmë në 135 euro./Gazeta Express/

 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2018 19:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera