Kthehu lart

Noizy nuk po di ku të ndalet, sot godet sërish

Noizy nuk po di ku të ndalet, sot godet sërish GazetaExpress

Reperi Noizy është duke sjellë çdo ditë e më shumë krijimtari për fansat e tij.

‘Toto’ është kënga e tij e rradhë.

Para kësaj kënge ai ka publikuar një bashkëpunim me Alban Skënderajn dhe u vlerësua mjaftueshëm për mesazhin që përçon. 

Gjithashtu dhe një këngë e tij ku në klip shfaqej super sexy  Kejsi Medini ishte ndër më të përfolurat ne media. 

Noizy ka pralajmëriuar se këtë verë do të ketë një boom publikimesh. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 13:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera