Kthehu lart

Një dribluese trullosëse si Krissy

Një dribluese trullosëse si Krissy GazetaExpress

Adhuron fitnesin, thotë se i pëlqen të ndihmojë të tjerët, është e përkushtuar në gjërat që bën, e për më tepër dashuron futbollin.

Njihuni me Krissy Taylor. Bukuroshja e Instagramit që nuk “deh” fansat e vet vetëm me linjat trupore, por edhe me videot që poston me topin e futbollit në këmbë.

Krissy ka qenë pjesë e konkurimeve në revistën Maxim, ku ka dalë prej andej e renditur si e pesta. Pasioni tjetër i saj është modelingu dhe fotografitë. /Tch


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 20:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera