Kthehu lart

Nëse zhgënjeheni si tifoz gjatë Botërorit, bukuroshet ruse kanë menduar surpriza për ju

Nëse zhgënjeheni si tifoz gjatë Botërorit, bukuroshet ruse kanë menduar surpriza për ju GazetaExpress

Kampionati botëror i futbollit do edhe pak ditë që të fillojë.

Rusia do të presë një fluks të madh tifozësh nga 14 qershori deri në 15 korrik.

Klubi i striptizmit “Kaliningrad’s Odyssey” ka menduar që të jetë streha e tifozëve të zhgënjer.

Në faqen e tyre janë publikuar edhe disa prej që ato kanë. Hidhini një sy. (TemA)


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 09:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera