Kthehu lart

Në Kosovë, Ritën e duan më shumë se Duan, e kjo e fundit reagon

Në Kosovë, Ritën e duan më shumë se Duan, e kjo e fundit reagon GazetaExpress

Se ka rivalitet mes këngëtareve Rita Ora dhe Dua Lipa, kjo tashmë është e ditur.

Pas artikullit të gjatë të ditës së djeshme nga ‘The Sun’, që shpjegon gjerësisht pse të dyjat nuk i knaë ‘punët mirë’, gazetari Adriatik Kelmendi ka vendosur t’i pyes shqiptarët se kush është më e mira.

Nga shumë ndjekësit e tij, është vendosur që Rita është më e dashur e më e vlerësuar, ndërsa kjo gjë nuk i ka pëlqyer Duas aspak, përcjell Gazeta Express.

Kelmendi ka treguar se me këtë rast, Dua ka reaguar duke ia hequr ‘follow’-in nga rrjeti sociale Twitter, ndërsa ai shkruan se nuk është faji i tij aspak./Gazeta Express 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Shtator 2018 17:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera