Kthehu lart

Në këngën më të re, Shaolinët i këndojnë 'Kësulëkuqes'

Në këngën më të re, Shaolinët i këndojnë 'Kësulëkuqes' GazetaExpress

'Shaolin Gang' kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Ata nuk po i ndalin prurjet muzikore.

Këtë herë dyshja Blunt dhe Real 1, të njohur tashmë me emrin 'Shaolin Gang', vijnë sërish të veçantë, shkruan Gazeta Express.

Shaolinët në këtë këngë të realizuar me videoklip, i këndojnë 'Kësulëkuqes',  ndërsa janë përkujdesur që edhe videoja të jetë përshtatur për mrekulli me këngën./Gazeta Express/ Shaolin Gang - Kesulkuqja (Official Video)

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 15:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera