Kthehu lart

Morena, e mahnitshme në fotot e fundit

Morena, e mahnitshme në fotot e fundit GazetaExpress

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka postuar disa foto të mahnitshme nga fotosesioni i fundit në Instagram

Ajo ka pozuar para aparatit me një fustan të shkurtër për trupi, i cili vë në theks vijat seksi të saj.

Si zakonisht këngëtarja duket shumë bukur dhe edhe njëherë vjen shumë provokative para aparatit

Ndryshe, Morena kohëve të fundit ka arritur që të bëj edhe foto nudo ku është dukur po ashtu shumë seksi. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 20:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera