Kthehu lart

Moderatorët shqiptarë në krye të “Colour Day Festival” në Athinë!

Moderatorët shqiptarë në krye të “Colour Day Festival” në Athinë! GazetaExpress

Pak ditë më parë në Tiranë u zhvillua për herë të “Colour Day Festival”, i cili ka në fokus të tij muzikën, ngjyrat dhe argëtimin.

Emra të njohur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm performuan përreth 12 orë në sheshin “Skënderbej” duke dhuruar një atmosforë elektrizuese në kryeqytet. Prezantues të këtij eventi ishin moderatorja Fatma Methasani dhe prezantuesi i emisionit radiofonik Chaud Patate në Nrg , Flori Gjini. Por pas këtij eventi Flori dhe Fatma pritet të prezantojnë “Colour Day Festival” në Athinë në datat 30 qershor dhe 1 korrik./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 19:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera