Kthehu lart

Modelja seksi që nxjerr mbi 140 mijë euro në vit nga Instagrami

Modelja seksi që nxjerr mbi 140 mijë euro në vit nga Instagrami GazetaExpress

Modelja Abigail Ratchford fiton mbi 140 mijë euro në vit nga reklamimi i veshjeve të brendshme për femra.

Ajo poston foto të sajat vetëm me të brendshme për 8 milionë ndjekësit e saj në Instagram, por ndërsa ky duket si një veprim për të reklamuar format e saj, 25-vjeçarja përfiton mijëra euro nga reklamimi i veshjeve.

Një praktikë kjo që përdoret gjerësisht nga shumë modele, por që Abigail duket se është më të paguarat, kjo edhe për vetë faktin për numrin e madh të ndjekësve të saj në rrjetet sociale.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 19:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera