Kthehu lart

Modelja shqiptare rritë temperaturat, poston foton pa të brendshme

Modelja shqiptare rritë temperaturat, poston foton pa të brendshme GazetaExpress

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj, e cila është e njohur në të gjithë botën ka postuar një foto, ku nuk ka lënë aspak vend për imagjinatë.

Modelja është shfaqur duke pozuar pa të brendshme, duke u shfrenuar imagjinatën të gjithëve.

Tika Camaj punon për Victoria’s Secrets dhe ka treguar se nuk e ka aspak problem mëngjesin sepse në këtë foto është shfaqur krejtësisht pa make-up. E çka mund të thuhet në fund është se modelja është në super formë. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 10:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera