Kthehu lart

Modeli shqiptar përlot në ditëlindjen e vajzës: Ke sjellë shumë dashuri!

Modeli shqiptar përlot në ditëlindjen e vajzës: Ke sjellë shumë dashuri! GazetaExpress

Modeli i njohur Alesio Aliaj ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale momente nga ditëlindja e parë e vogëlushes së tij Jolie.

Ai ka publikuar foto dhe video nga çasti kur ajo ishte ende në barkun e së ëmës e deri tek dita e sotme. 

“Gëzuar ditëlindjen princeshës sime të bukur Jolie! Ti ke sjellë kaq shumë dashuri gjatë vitit që lamë pas! Gëzoje ditëlindjen tënde të parë ëngjëlli im,”-shkruan Alesio në rrjete sociale./Gazeta Express/

Credit: @Alessio Alia
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 11:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera