Kthehu lart

Mendonit se Oriola ishte perfekte, Noizy i nxjerr 'bojën' në Instagram

Mendonit se Oriola ishte perfekte, Noizy i nxjerr 'bojën' në Instagram GazetaExpress

​ Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Oriola Marashi ka ndarë në rrjetet sociale disa foto të reja, ku duket sexy por jo aq shpërthyese sa herët e para. 

Noizy nuk i ka kursyer një koment paksa delikat deh nuk ka aspak të bëjë me nëj kompliment. 

Nëse ju mendonit se Oriola Ishte perfekte, Noizy i nxjerr në shesh një nga problemet e saj.

“Balli jot si shpull” shkruante Noizy në komentin e tij për një nga femrat të cilësuara si më sexy. Nga ana tjetër Oriola Nuk ja ka kursyer një përgjigje. 

“Kush foli ti që e ke kokën si shpatull”, shkruan Oriola Marashi në reagimin e saj në Instagram dhe këtë herë ishin mjaft të prerë dhe seriozë. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 11:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera