Kthehu lart

"Më mungon!", përlot vajza e Ardit Gjebreas!

"Më mungon!", përlot vajza e Ardit Gjebreas! GazetaExpress

Fëmijët e moderatorit Ardit Gjebrea, Joni dhe Anna janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin.

Këtë fakt ata e tregojnë shpesh në publikimet e tyre si edhe në këtë rast. Joni, djali i madh i Arditit, i cili aktualisht është me studime jashtë vendit ka publikuar një mesazh mjaft të bukur të ardhur nga e motra Anna. 

Në të shkruhej: “Më mungon dhe të dua vëlla!” Edhe Joni kishte shkruar se e ndiente mungesën e motrës së tij./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 19:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera