Kthehu lart

Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën?

Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën? GazetaExpress

E ftuara e radhës në emisionin e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” ka qenë Armina Mevlani.

Në një rrëfim të sinqertë para pyetjeve të fëmijëve ajo ka zbuluar disa nga detajet e jetës familjare krah Shkëlzen Berishës dhe familjes së tij. Pyetjes: “Me cilin i ke marrëdhëniet më të mira?”, Armina ju përgjigj: “Me Lirin, sepse jemi të dyja femra dhe kuptohemi më mirë. 

Ajo gatuan shumë mirë madje, para një jave më mësoi si të gatuaj tortë me mollë. Ndërsa Berisha më ndjek në televizion dhe më këshillon gjithmonë”. Më tej ajo tregoi se ndihet shumë me fat që është pjesë e një familjeje tradicionale që ka aq shumë dashuri./revistawho.com

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 22:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera