Kthehu lart

Mbahuni vajza, vëllau i Bebe Rexhës është aq joshës...

Mbahuni vajza, vëllau i Bebe Rexhës është aq joshës... GazetaExpress

Ndër këngëtaret shqiptare me famë botërore, është edhe Bebe Rexha, ku çdo lëvizje e saj përbën lajm

Jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me familjen e saj, mirëpo shkaku i angazhimeve të shumta, udhëton shumë.

Përveç karrierës, flitet shumë edhe për jetën e saj private dhe familjen e sam, shkruan Kosovarja. Kësaj here, ndër postime të ndryshme, ka shfaqur edhe vëllaun e saj, i cili vërtetë se është tejet joshës.

E për këtë flet vet imazhi...

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 06:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera