Kthehu lart

Marsela i bën dedikimin plot dashuri Vitmarit

Marsela i bën dedikimin plot dashuri Vitmarit GazetaExpress

Në fillim të muajit shkurt kengetari Vitmar Basha zbuloi gjatë një interviste për emisionin ‘Lart e Poshtë’ se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur, Marsela Çibukaj.

Ndërkohe këngëtarja më parë nuk kishte folur asnjëherë për një lidhje, por tashmë që gjithçka u bë publike erdhi dhe dedikimi i parë i dashurisë prej saj. Marsela ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto të koncertit përkrah Vitmarit.

“Ka disa gjëra që nuk mund të shprehen me fjalë…veçanërisht dashuria”, – ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotografive.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 19:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera