Kthehu lart

Marina Fara shtatzënë. Dalin foto nga gjinekologjia, zbulohet dhe partneri i saj nga Laçi

Marina Fara shtatzënë. Dalin foto nga gjinekologjia, zbulohet dhe partneri i saj nga Laçi GazetaExpress

Vajza e këngëtares Eli Fara është kthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Marina Fara  ndau para disa ditësh foto ku tregonte se ishte në një lidhej të re dashurie. Dhe me sa duket gjërat po bëhen edhe më serioze.

JOQ ka publikuar disa foto  ku tregon se ajo është shtatzënë dhe fotografohet duke bërë eko. Ndërkohë është zbuluar dhe fytyra e të dashurit të saj ku mësohet se është nga Laçi. /Gazeta  Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 09:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera