Kthehu lart

Luana Vjollca falenderon të ëmën për diçka që nuk pritej!

Luana Vjollca falenderon të ëmën për diçka që nuk pritej! GazetaExpress

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një story në të cilën ka falenderuar të ëmën.

Krahas videos ku shfaqet në makinë duke dëgjuar muzikë Luana ka shkruar: “Faleminderit mam për lëkurën më të mirë në botë. Të dua Maria Vjollca!,”-përfundon moderatorja, e cila në sezonin e ri pritet të nisë një format të ri televiziv në Top Channel./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Maj 2018 14:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera