Kthehu lart

Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore

Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore GazetaExpress

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë .

Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t'i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17 maj Marina feston 28 vjetorin e lindjes dhe është ditëlindja e parë si e martuar. 

'Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj! Gjithmone bashke Gjysma ime. Gezuar ditelindjen jet. TE DUA ' shkruan Luana në postimin e saj. 

Në videon e publikuar Luana ka veçuar momentet më të ëmbla dhe më gazmore krah motrës së saj. /Gazeta Express/ 


Credit: @LUANA


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 11:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera