Kthehu lart

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra...

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra... GazetaExpress

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.

Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën. Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen së bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 20:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera