Kthehu lart

Lori vihet në siklet nga zgjedhjet e detyrueshme në 5e5

Lori vihet në siklet nga zgjedhjet e detyrueshme në 5e5 GazetaExpress

Sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Një kujtim” mban titullin kënga më e re e këngëtares të cilën e solli të realizuar me videoklip.

Për këtë projekt dhe shumë çka tjetër, Lori ka folur në studion e 5e5, ku mes tjerash ka zbuluar shumë çka edhe nga jeta e saj dhe planet në të ardhmen.

Nuk shpëtoi as nga pyetjet e vështira prej të cilave disa herë u vu në siklet. Ishin disa pyetje me zgjedhje të detyrueshme të cilat mund t’i shikoni në videon më poshtë:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 16:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera