Kthehu lart

Lori Hoxha hap garderobën sëbashku me kujtimet!

Lori Hoxha hap garderobën sëbashku me kujtimet! GazetaExpress

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka “hapur” garderobën e saj në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar në SnapChat shumë nga fustanet që i ka përdorur në evente të ndryshme dhe që padyshim kanë gjurmë tek ajo. 

Gjithashtu krahas fotove me fustane ajo ka treguar edhe eventet kur i ka veshur si në “Top Fest”, për ditëlindjen e saj, në ‘Dancing With The Stars’ etj./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 13:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera