Kthehu lart

Lori Hoxha "duart në fyt" Sarës!

Lori Hoxha "duart në fyt" Sarës! GazetaExpress

Ato janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithmonë.

Këtë herë trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar një video në rrjete sociale ku shfaqet duke i vendosur “duart në fyt” motrës së saj Sarës. 

Kjo ka qenë një shaka mes motrash, të cilat gjithnjë kanë shprehur mjaft mbështetje dhe dashuri./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 14:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera