Kthehu lart

Linda Rei sherr me "Vipat e Bllokut"!

Linda Rei sherr me "Vipat e Bllokut"! GazetaExpress

Faqja e njohur në Instagram “Vipat e bllokut”, duket se ka nisur një “luftë të ftohtë” me Linda Rein pas publikimit të një videoje ofenduese.

Në këtë video shihen disa sekuenca të shkëputura nga një intervistë e Linda Reit në emisionin e Rudina Magjistarit, të cilave i janë bashkangjitur disa pamje të një videoje komike, në të cilën shfaqet një djalë duke u puthur me një transeksual, por për të cilin nuk është në dijeni. Kjo video nuk i ka pëlqyer aspak Lindës pasi e ka parë, dhe pas një raportimi që i ka bërë, Instagrami e ka fshirë videon nga “Vipat e bllokut”.

Por duket se të rinjtë që e menaxhojnë këtë faqe nuk e kanë lënë me kaq, pasi sërish e kanë postuar.

Linda ka komunikuar me ta duke u kërkuar që ta fshijnë, për të mos i dëmtuar imazhin dhe për të mos e ofenduar, por duket se ata nuk e kanë pranuar kërkesën e saj, duke i thënë madje se do t’i gjejnë edhe fotot para se të kthehej në femër./Panorama/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 20:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera