Kthehu lart

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti! GazetaExpress

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre.

Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina Vjollca ka publikuar një video mjaft interesante.

Në këtë video në story shfaqet Marina duke gatuar një pulë dhe krahas saj ka shkruar: “Ja ça bën Geti kur ka kohë të lirë, shoqja ime në jacuzzi thotë",-shkruan Marina. Duket se mes të dyve përveçse dashurie mbizotërojnë edhe çaste mjaft të këndshme humori./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 17:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera