Kthehu lart

Ky gjoks i Tallulas do ju lë pa gjumë

Ky gjoks i Tallulas do ju lë pa gjumë GazetaExpress

Tallulah Willis ka ekspozuar gjoksin dhe të pasmet në një paraqitje të saj në bikine rozë gjatë pushimeve në Bahame

Ajo është duke pushuar me shokët e saj në Bahame.

E bukuroshja Tallulah Willis ka treguar format e saj në disa fotografi derisa është duke marrë ngjyrë në diell.

Vajza e re, e cila është bija e aktorëve Bruce Ëillis dhe Demi More duket se ka një super trup derisa ka pozuar në vendin përrallorë. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 22:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera